Więcej
  Strona głównaWiadomościSpotkanie z Adamem Lipińskim

  Spotkanie z Adamem Lipińskim

  Już w najbliższą sobotę (7 grudnia) w Grójeckim Domu Kultury (ul. Piłsudskiego 3) odbędzie się otwarte spotkanie z Adamem Lipińskim – politykiem Prawa i Sprawiedliwości.  Wiceprezes największej partii opozycyjnej Polski zawita do siedziby powiatu grójeckiego o godzinie 12.30.

  W spotkaniu z mieszkańcami Grójca, oraz innych gmin przynależących do powiatu, Adam Lipiński przedstawi miniraport PiS-u dotyczący obecnej sytuacji społeczno-politycznej Polski, a także zaprezentuje program reform kraju proponowany przez Prawo i Sprawiedliwość. Ponadto podczas spotkania z mieszkańcami powiatu grójeckiego Adam Lipiński porozmawia z osobami na co dzień mieszkającymi w tymże regionie na temat szans, potrzeb i możliwości rozwoju powiatu grójeckiego.

  Czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości od niemalże roku organizują rozjazd po powiatach kraju. Planują oni odwiedzić wszystkie tego typu jednostki terytorialne w Polsce. Teraz nadszedł czas na powiat grójecki.  Spotkanie z Adamem Lipińskim, wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości, to propozycja zarówno dla sympatyków jak i oponentów tej opcji politycznej niosąca za sobą możliwość bliższego poznania planów i poglądów reprezentantów Prawa i Sprawiedliwości.

  Wstęp na spotkanie jest wolny.

   

  Poprzedni artykułMikołajki 2013
  Następny artykułWysocki jest nam chlubą i ozdobą
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE