Więcej
  Strona głównaWiadomościSpotkanie z Adamem Lipińskim

  Spotkanie z Adamem Lipińskim

  Już w najbliższą sobotę (7 grudnia) w Grójeckim Domu Kultury (ul. Piłsudskiego 3) odbędzie się otwarte spotkanie z Adamem Lipińskim – politykiem Prawa i Sprawiedliwości.  Wiceprezes największej partii opozycyjnej Polski zawita do siedziby powiatu grójeckiego o godzinie 12.30.

  W spotkaniu z mieszkańcami Grójca, oraz innych gmin przynależących do powiatu, Adam Lipiński przedstawi miniraport PiS-u dotyczący obecnej sytuacji społeczno-politycznej Polski, a także zaprezentuje program reform kraju proponowany przez Prawo i Sprawiedliwość. Ponadto podczas spotkania z mieszkańcami powiatu grójeckiego Adam Lipiński porozmawia z osobami na co dzień mieszkającymi w tymże regionie na temat szans, potrzeb i możliwości rozwoju powiatu grójeckiego.

  Czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości od niemalże roku organizują rozjazd po powiatach kraju. Planują oni odwiedzić wszystkie tego typu jednostki terytorialne w Polsce. Teraz nadszedł czas na powiat grójecki.  Spotkanie z Adamem Lipińskim, wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości, to propozycja zarówno dla sympatyków jak i oponentów tej opcji politycznej niosąca za sobą możliwość bliższego poznania planów i poglądów reprezentantów Prawa i Sprawiedliwości.

  Wstęp na spotkanie jest wolny.

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE