Laski dziękują za głosy!

Organizacje, Wiadomości 19 sierpnia 2015
Laski dziękują za głosy!

Szanowni Państwo, 

Miejscowość Laski zwyciężyła w internetowym plebiscycie Fundacji Orange i to właśnie u Nas powstanie multimedialna świetlica – jedna z 26 nowych Pracowni Orange w Polsce.

Sukces ten jest zasługą całej lokalnej społeczności zaangażowanej w oddawanie głosów. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak wysokiego wyniku. Wspólnie oddaliśmy 302.233 głosy, co uplasowało nas na 1-ym miejscu w województwie mazowieckim.

Nasze zwycięstwo jest Waszym sukcesem, sukcesem wspólnoty mieszkańców naszej gminy i powiatu, jest dobrym początkiem budowania silnego kapitału społecznego, który być może jeszcze nie raz będzie mógł przyczynić się do osiągania podobnych wyników.

Bardzo nam zależy, aby Pracownia Orange stała się miejscem przyjaznych spotkań, integracji, rozwoju cyfrowych kompetencji i aby jak najlepiej służyła mieszkańcom. Po remoncie i wyposażeniu świetlicy, zaprosimy Państwa na dni otwarte do Lasek. Mamy nadzieję, że Pracownia Orange przyczyni się do zmian na lepsze w naszej okolicy.

Dziękujemy!

Grupa inicjatywna przy Świetlicy w Laskach

Udostępnij:
← Wysokie zwycięstwo i KS Warka w III rundzie Pucharu Polski ŚWIĘTO WARKI 2015 →

Dodaj komentarz