Głosuj na Piotra Plesiewicza!

Ciężary, Sport, Wiadomości 19 grudnia 2015
Głosuj na Piotra Plesiewicza!

Trwa 22. Plebiscyt Sportowy Ziemi Radomskiej. Wybieramy 10 Najpopularniejszych Sportowców i 5 Trenerów. Po raz siódmy wybierzemy Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów we wszystkich powiatach regionu radomskiego. We wszystkich tygodnikach regionalnych „Echa Dnia” prezentujemy sylwetki sportowców i trenerów, którzy, naszym zdaniem zasłużyli na wyróżnienie.

Wśród kandydatów z powiatu grójeckiego jest warczanin Piotr Plesiewicz.

Mistrz Polski w wielokrotnym wyciskaniu sztangi. Ustanowił nowy rekord Polski w tej dyscyplinie sportu. Zdobywca 1 Pucharu Polski w Kołobrzegu w wyciskaniu wielokrotnym swoją wagę ciała (68 razy w ciągu 5minut – rekord Polski). Zwycięzca I Mistrzostw Polski w wyciskaniu wielokrotnym pół wagi ciała w Tychach (275 razy w ciągu 5 minut – rekord Polski). Oficjalnie w podnoszeniu ciężarów reprezentuje RSSiRON Start Radom.

Można głosować za pomocą kuponów, które zamieszczamy w wydaniach papierowych „Echa Dnia”, a także SMS-ów, poprzez klik na portalu echodnia.eu/radomskie oraz poprzez Facebook. Głos przez SMS to dziesięć punktów, przez Facebook dwa punkty, a przez klik na portalu echodnia.eu/radomskie – jeden punkt.

Zagłosuj przez internet – kliknij tutaj.

Głosowanie kończy się 4 stycznia 2016 roku o godzinie 23.59

Udostępnij:
← Otwórz oczy, zobacz więcej! Jasełka w Konarach W oczekiwaniu na Święta... w Przedszkolu →

Dodaj komentarz