TRANS-MED… globalna logistyka, która „działa lokalnie”

TRANS-MED… globalna logistyka, która „działa lokalnie”

Kilka dni temu zapowiedzieliśmy prezentację na łamach portalu warka24 Firm, które działając często globalnie nie zapominają o rozwoju lokalnym środowiska w którym istnieją. Pisząc „Firm” z wielkiej litery nie czynimy tego przypadkowo, wręcz przeciwnie – chociaż tym drobnym gestem chcemy zaznaczyć jak bardzo pożyteczne są takie przedsiębiorstwa, ich właściciele, prezesi czy dyrektorzy dla rozwoju lokalnego. Pomnażając zyski wspierają działalność społeczną. One pomagają innym, my jako konsumenci i uczestnicy gospodarki pamiętajmy również o nich.

Prezentację Firm zaangażowanych lokalnie rozpoczynamy od Firmy TRANS-MED, która w zakończonej właśnie edycji Programu „Działaj Lokalnie” jest jednym z pięciu „Partnerów GOLD”. Więcej o Programie, dofinansowanych projektach i wszystkich Partnerach można dowiedzieć się klikając tutaj.

04 - Biznesowy Partner Strategiczny - 01 - Trans-Med - Warka

Firma TRANS – MED powstała w 1995r w odpowiedzi na rosnące potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku logistycznego. Podstawowym obszarem naszej aktywności są działania wspierające szeroko rozumiane usługi logistyczne mające służyć poprawie organizacji firmy naszych klientów między innymi w zakresie:

– dystrybucja krajowa i międzynarodowa

– przechowywanie towarów

– przeładunki

– przepakowywanie

– kompletowanie promocji

– co-packing – konfekcjonowanie

– przygotowanie do wysyłek

– usługi specjalne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zamierzamy poszerzyć naszą ofertę o wyposażenie, które wspomaga procesy logistyczne. Wierzymy bowiem, że na prawidłowy rozwój firmy wpływają przeróżne czynniki także te, które wydają się najbardziej prozaiczne. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zbalansowanie ich wszystkich. Wsparcie merytoryczne naszych pracowników, posiadających bogate doświadczenie, da Państwu gwarancję, że obsługa i sprzęt, który Państwo wybiorą, będzie dokładnie dopasowany do potrzeb oraz możliwości Państwa firmy.

 

MAGAZYNOWANIE

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy nowoczesne magazyny  o powierzchni ok. 5000 m2 w Warce (50 km od Warszawy) . Świetnie przeszkolona obsługa, najwyższej klasy sprzęty magazynowe , całodobowa ochrona i monitoring to tylko kilka z naszych zalet. Stawiamy przede wszystkim na elastyczność i indywidualne dopasowanie do naszego klienta. Doświadczenie zdobywaliśmy stopniowo we współpracy z największymi polskimi firmami.

Posiadamy wdrożone najwyższe procedury kontroli jakości potwierdzone certyfikatami rzetelnego przewoźnika oraz certyfikat dotyczący jakości obrotu żywnością – wdrożony HACCP.

 

PRZEŁADUNKI

Oferujemy kompleksowe usługi w skład których wchodzą:

– przeładunki cało paletowe

– przeładunki ręczne

– przeładunki z użyciem specjalistycznego sprzętu załadowczego

– możliwość użycia dźwigu

Ważnym elementem firmy Trans-Med jest świadczenie usług w zakresie przeładunków różnych towarów. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje wysokiej klasy powierzchnia magazynowa przeznaczona do wszelkiego rodzaju przeładunków oraz krótkoterminowego składowania. Nasza oferta skierowana jest zarówno do importerów, eksporterów jak i producentów którym zależy na sprawnym i fachowym przeładunku towarów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze logistycznej napojów alkoholowych jak i bezalkoholowych.

 

KONFEKCJONOWANIE

Od 15 lat współpracujemy z międzynarodowymi koncernami w zakresie szeroko rozumianego co-packingu : przepakowania towarów z opakowań zbiorczych w jednostkowe, tworzenie zestawów promocyjnych, łączenie produktów w multipaki, foliowanie i znakowanie produktów, konfekcjonowania i przygotowania do wysyłki na zasadzie outsourcingu oraz na miejscu u klienta. To dało nam doświadczenie pozwalające przeprowadzić każdą, nawet najbardziej skomplikowaną akcję wysyłkową. Szczegółową ofertę razem z blokiem działań zawsze możemy skonstruować w odniesieniu do indywidualnej sytuacji i potrzeb każdego Klienta, dzięki czemu unikamy standardowych i przypadkowych rozwiązań, które gwarantują pewność, że wspólny wysiłek zaowocuje wieloletnią, satysfakcjonującą współpracą.

 

TRANSPORT I SPEDYCJA

Uzupełnieniem oferty TRANS – MED w zakresie logistyki jest krajowy i międzynarodowy transport cało pojazdowy i drobnicowy. Firma oferuje nowoczesny i doskonałej jakości tabor dostosowany do przewozu różnorodnych produktów a także punktualne podjęcia i dostawy.

Bezpieczeństwo wykonywanego zlecenia w zakresie transportu zapewniają najlepsi, doświadczeni kierowcy. Dzięki zastosowaniu systemu śledzenia i kontroli pojazdów GPS Klient ma możliwość śledzenia przebiegu transportu na ekranie swojego komputera. Preferowane kierunki cała Europa oraz przewozy krajowe. Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń transportowych możliwa jest dzięki stałej dostępności taboru, szybkiej reakcji na zamówienie oraz wysokiej elastyczności firmy.

 

KONTAKT

Główna Siedziba:

05-660 Warka, Murowanka 18

Tel/fax; + 48 48 667 02 12

biuro@transmed.com.pl

www.transmed.com.pl

 

Właściciel: Dariusz Witkowski

tel. 602 484 593

e-mail:  darek@transmed.com.pl

 

Specjalista ds. Logistyki: Iwona Nowocin

tel. 668 160 200

e-mail:  spedycja@transmed.com.pl

 

Kierownik Magazynu: Adrian Łęcki

tel. 504 127 828

e-mail:  adrian@transmed.com.pl

Udostępnij:
← Młodzież zapobiega pożarom Podziel się miłością - oddaj krew w Walentynki →

Dodaj komentarz