Koncert w amerykańskim stylu!

Koncert w amerykańskim stylu!

20 maja w dworkowej piwnicy odbył się ostatni przed wakacjami koncert z cyklu „dWorek z Piosenką”. Bartek Dzikowski zaprezentował utwory ze swojej pierwszej płyty „Traveling Soul”. Na drugiej gitarze towarzyszył mu Piotr Aleksandrowicz.

W zagranicznych recenzjach piosenki Bartka Dzikowskiego nazwano „przejmująco pięknymi”. Za piosenkę „Trouble Trouble” zdobył wyróżnienie na międzynarodowym konkursie West Coast Songwriters w USA. Jego kompozycja została też oceniona na cztery z pięciu gwiazdek przez prestiżowy portal NODEPRESSION.COM w USA. Koncertował za granicą, między innymi kilkakrotnie w Londynie, w znanym klubie CAMDEN GALLERY. Płytę „Traveling Soul” wysoko ocenili i prezentowali w radiowej Trójce redaktorzy Jan Chojnacki i Wojciech Mann. Dzikowski został również zaproszony do programu Wojciecha Manna „Kocham to co lubię” w TVP2.

Zanim jednak Bartek Dzikowski wszedł na dworkową scenę prowadzący wieczorne spotkanie Dariusz Rączka zaprezentował swój najnowszy utwór pt. „W dwugłosie”. Potem już w realnym dwugłosie zaprezentowali się zaproszeni goście. Niezwykły głos artysty w połączeniu z przejmującymi tekstami i cudowną gitarową muzyką… tak można w skrócie opisać muzyczny wieczór w Dworku.

Zanim spotkamy się z kolejną odsłoną „dWorku z Piosenką” w gronie miłośników piosenek poetyckich, w których tekst jest równie ważny a może i nawet bardziej niż muzyka zapraszamy w wakacje na kolejny, piąty już Przegląd Piosenki Turystycznej, który odbędzie się… nad piękną Pilicą.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

Udostępnij:
← Muzyczny prezent dla Mam Nie piszą „do szuflady”… →

Dodaj komentarz