Strona głównaInstytucjeCeSiRWeekend młodych piłkarzy z Warki!

Weekend młodych piłkarzy z Warki!

Aż pięć młodzieżowych drużyn reprezentowało  WARKĘ w halowych turniejach piłki nożnej. W Jasieńcu najmłodsi reprezentanci zdobyli V i VIII miejsce, zaś ich starsi koledzy  wywalczyli pierwsze miejsce! Natomiast z Chynowa chłopcy przywieźli srebrne i brązowe medale.

18 stycznia (piątek)  w Jasieńcu odbyła się V edycja Turnieju Piłki Halowej o Puchar Justyny Kozdryk w kategorii roczników 2003 i młodszych.  Warkę reprezentowały dwie drużyny najmłodszych piłkarzy z Centrum Sportu i Rekreacji („niebiescy” i „zieloni” CeSiR).  Po raz pierwszy młodzi zawodnicy mieli okazję by sprawdzić  swoje umiejętności zdobyte podczas półrocznego szkolenia. Choć konkurencja była spora, obie drużyny włożyły całe swoje  serca w grę!  W decydujących spotkaniach „Niebieskim” CESIR po dobrej grze udało się pokonać KRASKĘ Jasieniec  i zająć V miejsce.  „Zieloni” po emocjonujących rzutach karnych zajęli VIII pozycje. Wszyscy młodzi piłkarze zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.

19 stycznia (sobota) odbyły się : Turniej Piłki Halowej o Puchar J. Kozdryk w kategorii roczników 2001  i Turniej o Puchar Wójta Gminy Chynów w kategorii r.2001 . W każdym z nich KS WARKA wystawił swoich reprezentantów.

W Jasieńcu KS WARKA U 12 był bezkonkurencyjny. Gładko przeszedł przez  fazę grupową i z pierwszego miejsca awansował do półfinału. W półfinale zmierzył się z Mazowszem Grójec i znów odniósł zwycięstwo ( 2 : 0). W finale wareccy zawodnicy zmierzyli się z ligowymi kolegami z LIPIA. Po raz kolejny drużyna z Warki pokazała wysoką klasę sportową i po pasjonującym meczu odniosła zwycięstwo 2:1, tym samym podopieczni Grzegorza Dacki zdobyli I miejsce.  Ponadto reprezentant  KS WARKI  Kacper Zieliński został uznany za najlepszego zawodnika turnieju.

W Chynowie drugi zespół KS Warka U12 nie gorzej radził sobie w piłkarskich zawodach organizowanym przez KS Nadstal. W rywalizacji uczestniczyło 7 zespołów, które rozgrywały mecze systemem każdy z każdym.  Zwycięstwa w meczach z Nadstalem II, Chynowem oraz Jednością Żabieniec dały piłkarzom WARKI III miejsce w Chynowie!

20 stycznia(niedziela) po raz kolejny w Chynowie, odbył się Turniej o Puchar Dyrektora OSiR Góra Kalwaria w kategorii chłopców r.2002. W tych zawodach reprezentanci WARKI również zdobyli medalowe miejsce.  Na swoim koncie zanotowali 4 zwycięstwa , 1 remis i tylko 1 porażkę z zwycięzcami turnieju.  Z dorobkiem 13 punktów zajęli II miejsce w kategorii roczników 2002. Ponadto tytuł najlepszego bramkarza został przyznany wareckiemu zawodnikowi Jakubowi Pietrzyckiemu , który w turnieju przepuścił tylko 2 bramki.  Piłkarski weekend był bardzo udany dla młodych zawodników z Warki.