Finał VI Wareckiej Ligi Pływackiej

CeSiR, Pływanie, Sport 12 maja 2017
Finał VI Wareckiej Ligi Pływackiej

W dniu 25.04.2017 r. w Centrum Sportu i Rekreacji, na Krytej Pływalni „Olimpic” w Warce po raz szósty odbyły się już finał zawodów Wareckiej Ligi Pływackiej.

Do rywalizacji zgłosiła się młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjum z Gminy Warka. Były to: PSP 1 i PSP 2 z Warki, oraz z Nowej Wsi, Konar, Ostrołęki i Wrociszewa, oraz spoza gminy z Grabowa i Drwalew, a także z wareckiego gimnazjum.

W sumie w zawodach wzięło udział 84 osoby, które startowały w stylu: dowolnym, grzbietowym i klasycznym, a uczniowie z gimnazjum mieli do przepłynięcia 50m w stylu motylkowym (zamiast dowolnego).

Rywalizacja jak podczas I etapu rywalizacja była bardzo zacięta. Za zwycięstwo w stylu w danej kategorii zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Natomiast zwycięzca kategorii wiekowej za całość rywalizacji zostali udekorowani statuetką dla najlepszego pływaka.

Laureatami statuetek w kategorii „Najlepszy Pływak” w VI Wareckiej Lidze Pływackiej zostali:

Ścisłowska Laura   -dziewczęta – PSP kl. 1-2

Skulski Ryszard      – chłopcy – PSP kl. 1-2

Kowalska Sandra   – dziewczęta – PSP kl. 3-4

Mirowska Oliwia                  -„-                    -„-

Oktabowicz Piotr     – chłopcy – PSP kl. 3-4

Regulska Zuzanna            – dziewczęta – PSP kl. 5-6

Chojnacki Bartosz – chłopcy – PSP kl. 5-6

Chojecka Kinga      – dziewczęta – Gimnazjum

Janas Igor                 – chłopcy – Gimnazjum

 

Pozostałe wyniki: miejsca: 1 ÷ 4 miejsca:

 

25m stylem dowolnym klasy 1-2 dziewczęta

1          Grzegorek Gabrysia            PSP2

2          Strzelczyk Lena                   PSP2

3          Ścisłowska Laura                Wrociszew

4          Cieślakowska Ilona             PSP2

 

25m stylem dowolnym klasy 1-2 chłopcy

1          Skulski Ryszard      PSP2

2          Baczyński Maciej    Nowa Wieś

3          Kacprzak Jakub       PSP2

4          Wasilewski Borys    PSP1

 

25m stylem dowolnym klasy 3-4 dziewczęta

1          Orzechowska Zuzanna     PSP1

1          Kowalska Sandra    PSP1

2          Mirowska Oliwia      PSP1

3          Lech Sandra                        PSP1

 

25m stylem dowolnym klasy 3-4 chłopcy

1          Ukleja Szymon        PSP1

2          Oktabowicz Piotr     PSP2

3          Morawski Wiktor      PSP2

4          Jóźwicki Aleksander          PSP2

 

50m stylem dowolnym klasy 5-6 dziewczęta

1          Gardzisz Maja          PSP2

2          Regulska Zuzanna PSP2

3          Synk Zuzanna         PSP2

4          Zielińska Julia         PSP2

 

50m stylem dowolnym klasy 5-6 chłopcy

1          Chojnacki Bartosz   PSP2

2          Baczyński Jan         Nowa Wieś

3          Stola Filip                  PSP2

4          Górniewicz Jakub   PSP2

 

50m stylem motylkowym klasy 1-3 gimnazjum dziewczęta

1          Buczek Natalia                    PG 1

2          Baczyńska Aleksandra      PG 1

3          Kwiatkowska Natalia          PG 1

4          Chojecka Kinga                   PG 1

 

50m stylem motylkowym klasy 1-3 gimnazjum chłopcy

1          Janas Igor                 PG 1

2          Chojnacki Krystian PG 1

3          Kasprzak Wiktor      PG 1

4          Przybylski Kamil      PG 1

 

25m stylem grzbietowym  klasy 1-2 dziewczęta

1          Cieślakowska Ilona            PSP2

2          Będzińska Patrycja PSP1

3          Ścisłowska Laura    Wrociszew

4          Strzelczyk Lena       PSP2

 

25m stylem grzbietowym klasy 1-2 chłopcy

1          Skulski Ryszard      PSP2

2          Baczyński Maciej    Nowa Wieś

3          Wasilewski Borys    PSP1

4          Kacprzak Jakub       PSP2

 

25m stylem grzbietowym  klasy 3-4 dziewczęta

1          Lech Sandra                        PSP1

2          Mirowska Oliwia      PSP1

3          Kowalska Sandra    PSP1

4          Cieślakowska Iza    PSP2

 

25m stylem grzbietowym klasy 3-4 chłopcy

1          Oktabowicz Piotr     PSP2

2          Ukleja Szymon        PSP1

3          Morawski Wiktor      PSP2

4          Urbanowski Bartek PSP2

 

50m stylem grzbietowym  klasy 5-6 dziewczęta

1          Gardzisz Maja          PSP2

2          Regulska Zuzanna PSP2

3          Zielińska Julia         PSP2

4          Synk Zuzanna         PSP2

 

50m stylem grzbietowym – klasy 5-6 chłopcy

1          Neska Patryk            PSP2

2          Chojnacki Bartosz   PSP2

3          Bogumił Mateusz    PSP2

4          Baczyński Jan         Nowa Wieś

 

50m stylem grzbietowym – 1-3 gimnazjum dziewczęta

1          Chojecka Kinga                   PG 1

2          Kwiatkowska Natalia          PG 1

3          Buczek Natalia                    PG 1

4          Baczyńska Aleksandra      PG 1

 

50m stylem grzbietowym – 1-3 gimnazjum chłopcy

1          Chojnacki Krystian PG 1

2          Janas Igor                 PG 1

3          Kasprzak Wiktor      PG 1

4          Przybylski Kamil      PG 1

 

25m stylem klasycznym klasy 1-2 dziewczęta

1          AleksandrowiczAnna         PSP2

2          ŚcisłowskaLaura                 Wrociszew

3          Strzelczyk Lena                   PSP2

4          Grzegorek Gabrysia            PSP2

 

25m stylem klasycznym klasy 1-2 chłopcy

1          Wasilewski Borys    PSP1

2          Skulski Ryszard      PSP2

3          Kacprzak Jakub       PSP2

4          Baczyński Maciej    Nowa Wieś

 

25m stylem klasycznym klasy 3-4 dziewczęta

1          Kowalska Sandra    PSP1

1          Mirowska Oliwia      PSP1

2          Lech Sandra                        PSP1

3          Grzesik Małgorzata PSP2

 

25m stylem klasycznym klasy 3-4 chłopcy

1          Oktabowicz Piotr                 PSP2

2          Jóźwicki Aleksander          PSP2

3          Ukleja Szymon                    PSP1

4          Urbanowski Bartek             PSP2

 

50m stylem klasycznym klasy 5-6 dziewczęta

1          Regulska Zuzanna PSP2

2          Synk Zuzanna         PSP2

3          Gardzisz Maja          PSP2

4          Zielińska Julia         PSP2

 

50m stylem klasycznym klasy 5-6 chłopcy

1          Olech             Igor                 PSP2

2          Szymaniak Paweł   PSP2

3          Suliński Kacper       PSP2

4          Chojnacki Bartosz   PSP2

 

50m stylem klasycznym klasy 1-3 gimnazjum dziewczęta

1          Celejewska Olga     PG 1

2          Chojecka Kinga       PG 1

3          Buczek Natalia        PG 1

4          Kwiatkowska Natalia          PG 1

 

50m stylem klasycznym klasy 1-3 gimnazjum chłopcy

1          Kasprzak Wiktor      PG 1

2          Janas Igor                 PG 1

3          Chojnacki Krystian PG 1

4          Przybylski Kamil      PG 1

 

Udostępnij:
← Sportowa Majówka za nami Mistrzostwa Polski kadetów i juniorów w kickboxingu →

Dodaj komentarz