Przepyszne „Jabłko na Widelcu 18″… takie Smoothie!

Przepyszne „Jabłko na Widelcu 18″… takie Smoothie!

W czerwcu, na łamach miesięcznika „Kurier Warecki”, rozpoczęliśmy prezentację potraw i produktów wyróżnionych certy­fikatem „Jabłko na Widelcu”, będącego jednym z elementów projektu „Jabłko­wa Warka – Owoc Naszej Pasji”. Wareccy restauratorzy przygotowali przepyszne dania na bazie wareckich jabłek. Spe­cjalnie dla czytelników Kuriera a teraz i portalu www.warka24.pl stworzyliśmy menu, które zaspokoi gusta nawet najwybredniejszego smakosza.

Osiemnaste certyfikowane danie to Smoothie z jarmużu i wareckiego jabłka przygotowane przez Zajazd na Winiarach (ul. Turystyczna 3). Cena – 9,00 zł.

Smoothie z jarmużu i wareckiego jabłka. Prawdziwa bomba witaminowa, która przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom zieleni. Koktajl jabłkowo-jarmużowy to sycąca i bardzo orzeźwiająca propozycja, idealna na drugie śniadanie, zdrową przekąskę, pyszny deser lub lekką kolację. A do tego ten kolor… Od samego patrzenia na taki ogrom chlorofilu skumulowanego w jednym miejscu człowiek od razu robi się zdrowszy. A prawdziwa magia czai się dopiero w jego smaku. Smoothie jabłkowo-jarmużowe jest po prostu przepyszne, a wypite na Winiarach smakuje jeszcze lepiej.

Zapraszamy do konsumpcji i do śledzenia artykułów o całej serii produktów nagrodzonych certyfikatem „Jabłko na Widelcu”.

Pełna lista produktów wraz z cenami… kliknij tutaj.

Projekt „Jabłkowa Warka – Owoc Naszej Pasji” realizowany jest w ramach Programu Partnerstwa PAFW ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Udostępnij:
← Moderato z nagrodą Grand Prix! Taneczna FORMA dla dzieci i młodzieży od 16 września! →

Dodaj komentarz