Już za chwilę otwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki!

Już za chwilę otwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki!

Już w najbliższą sobotę 18 listopada w miastach wojewódzkich w całej Polsce odbędzie się marsz z okazji otwarcia bazy rodzin Szlachetnej Paczki. Wareckiej drużyny SuperW oczywiście nie może zabraknąć na tym jakże ważnym wydarzeniu. Wspólnie z liderami i wolontariuszami z całego kraju będziemy ogłaszać światu, że właśnie rusza otwarcie bazy a w niej tysiące, nierzadko ciężkich historii potrzebujących rodzin.

18 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl pojawi się baza rodzin,  w której  już po raz drugi pojawią się rodziny z regionu Warka. Chcesz zrobić coś dobrego? Nic prostszego! Wejdź na wymienioną powyżej stronę, znajdź jedną z  potrzebujących i zakwalifikowanych do Programu rodzin z terenu Warki (lub rodziny z innego obszaru), dowiedz się czego potrzebują i kup im to. Darczyńcą może zostać naprawdę każdy! Wystarczy zebrać grupę znajomych, powiedzieć o tym mamie, tacie, wujkowi, cioci, bratu czy siostrze albo zachęcić kolegów z pracy do przygotowania paczki, a w zasadzie paczek dla konkretnej rodziny. Razem możemy więcej, razem możemy wszystko! To również wspaniała okazja do integracji i radości.

Masz na to trochę czasu, gdyż finał akcji odbędzie się w dniach 9 – 10 grudnia. Wtedy to zakupione przedmioty należy dostarczyć do magazynu „Szlachetnej Paczki” czyli do sali gimnastycznej wareckiego gimnazjum skąd przy wsparciu wolontariuszy trafią do rodzin.

Historie rodzin, które znajdą się bazie to efekt spotkań, wolontariuszy z potrzebującymi rodzinami, którzy przez ostatnie tygodnie odwiedzili kilkadziesiąt rodzin poznając ich życie, trudności i radości.

Nie czekaj, dołącz do ekipy – razem możemy przywracać nadzieję i uśmiech na wielu twarzach!

Udostępnij:
← Repertuar Kina w Grójcu 17-19 listopada 2017 Kolejny warecki zabytkowy nagrobek odrestaurowany →

Dodaj komentarz