Nasi młodzi piłkarze stanęli na podium!

Nasi młodzi piłkarze stanęli na podium!

W niedzielę 11 lutego Klub Sportowy Warka zorganizował w Hali CeSiR Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Warki dla chłopców rocznika 2007/08. Wzięło w nim udział 10 drużyn: Mazowsze Grójec, Pilica Białobrzegi, LZS Magnuszew, Legion Głowaczów I, Legion Głowaczów II, Korona Góra Kalwaria, Drogowiec Jedlińsk, Energia Kozienice i gospodarz turnieju Klub Sportowy Warka który wystawił do rywalizacji dwie drużyny KS Warka I i KS Warka II. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 5 zespołów i rywalizowały w grupach każdy z każdym. Potem zostały rozegrane mecze półfinałowe i mecze o miejsca na podium.

W półfinałach spotkały się drużyny KS Warka I – Pilica Białobrzegi i Legion Głowaczów I – Mazowsze Grójec. Po zaciętych meczach w finale zagrały drużyny Pilicy i Legionu. Zwycięzcą Turnieju o Puchar Burmistrza Warki została drużyna Pilica Białobrzegi.

Nasz zespół KS Warka I  zagrał w finale pocieszenia i po zaciętej walce wygrał z Mazowszem Grójec 1-0 zajmując ostatecznie trzecie miejsce w turnieju. Trzeba podkreślić wspaniały doping rodziców chłopców KS Warka, którzy licznie zgromadzeni dopingowali swoje pociechy przez cały turniej. Drugi nasz zespół grał o miejsce 9 i przegrał z LZS Magnuszew 1-4.

Drużyny KS Warka reprezentowali: Jakub Cieszkowski, Adrian Kamiński, Bartosz Ciosek, Rudnikowski Eryk, Rudnikowski Patryk, Dobosz Jakub, Rudnicki Piotr, Krystian Przerwa, Filip Wilewski, Bartek Drążkiewicz, Dawid Grzesiak, Max Wąsik, Rafał Szczypiński, Jakub Majewski, Paweł Jaworski, Michał Przybylski, Krystian Krawczyk, Maciej Baczyński.

Turniej swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele samorządu Warki – Burmistrz Dariusz Gizka, Wiceburmistrz Teresa Knyzio oraz Radny Gminy Warka Daniel Bugała.

Na zakończenie turnieju Burmistrz Warki pogratulował wszystkim zawodnikom i trenerom wspaniałej gry oraz życzył każdemu zawodnikowi kariery piłkarskiej aż do Reprezentacji Polski. Każdy z zawodników otrzymał medal a drużyna puchar.

Zarząd Klubu Sportowego Warka dziękuję Burmistrzowi Dariuszowi Gizce za dofinansowanie pucharów i medali, Dyrektorowi CeSiR Warka Marianowi Górskiemu za udostępnienie Hali Sportowej, Dyrektorowi OSiR Góra Kalwaria Pawłowi Maciejewskiemu za ufundowanie nagrody FAIR PLAY, Restauracji Albero za pyszną pizzę, rodzicom chłopców i trenerom z drużyny KS Warka – Grzegorzowi Witanowi i Pawłowi Pacholskiemu za pomoc przy organizacji turnieju.

Zarząd KS Warka

Udostępnij:
← Miłość ma moc! To był piękny "Dobry Wieczór"... Piotr Kędziora oczarował słuchaczy „dWorku z Piosenką”! →

Dodaj komentarz