Co stworzysz z kawałka gliny?

Co stworzysz z kawałka gliny?

Każde spotkanie z gliną to magiczny kontakt z niczym nieograniczonym, jedynym co może nas powstrzymać jest tutaj nasza wyobraźnia. Dlatego warsztaty są dedykowane zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym.  Na zajęciach uczestnicy wykonują swoje własne rzeźby, ozdoby, kubki, miseczki, patery czy też elementy do wyrobu biżuterii.  Wszystko co uda się stworzyć, można zabrać ze sobą, albo podarować najbliższym jako najcenniejszy, bo własnoręcznie zrobiony, prezent. Oprócz rozwijania zdolności manualnych uczestnicy mają okazję ćwiczyć swoje skupienie, cierpliwość dokładność, jednocześnie bawiąc się formą.

Na zajęcia zapraszamy w czwartki do Dworku na Długiej.

Grupa dla dzieci – godz. 16:00 (W zajęciach samodzielnie mogą uczestniczyć dzieci od 7 roku życia. Dzieci młodsze muszą uczestniczyć pod opieką osoby dorosłej.)

Grupa dla dorosłych – godz. 18:00

Prowadzący: Katarzyna Kwiatkowska
Cena: 120 zł/m-c

Zapisu można dokonać klikając w poniższy link:

ZAPISY NA ZAJĘCIA W DWORKU NA DŁUGIEJ 2018 / 2019

Prosimy o zapisy jedynie w przypadku regularnego uczęszczania na zajęcia. Osoby, które chcą uczestniczyć w pojedynczych zajęciach nie muszą dokonywać zapisu przez internet. Koszt jednorazowych zajęć to 35 zł, który należy uiścić przed zajęciami na konto Dworku na Długiej.

Udostępnij:
← Twórz, koloruj, baw się na zajęciach KolorAnki! Zajęcia z robotyki w nowej odsłonie →

Dodaj komentarz