Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPLAYBOYSi zabawią warecką publiczność!

  PLAYBOYSi zabawią warecką publiczność!

  Wielkimi krokami zbliża się dzień na który czekają mieszkańcy Warki i nie tylko… W sobotę 30 września na placu targowym odbędzie się Święto Warki! Będzie to już 20 odsłona tej imprezy. Podobnie jak w ubiegłym roku królować będą taneczne rytmy. Na scenie jako czwarty zespół (około godz. 21:45) wystąpi –  PLAYBOYS!

  Liderem grupy Playboys, a także autorem muzyki i tekstów, jest założyciel grupy, Jakub Urbański. W 2013 roku wpadł na pomysł napisania pierwszego utworu „Nasza noc”, który trafił do sieci i okazał się hitem. Od połowy 2014 roku grupa intensywnie koncertuje i pojawia się na festiwalach muzycznych m.in. Festiwalu w Kobylnicy. Formacja występuje w składzie 3-osobowym z gitarzystą Przemkiem Kordzińskim i perkusistą Kubą Kusińskim. Playboys jest pierwszym polskim zespołem disco, który wystąpił w Norwegii, a więc zapisał tym samym swoją obecność w historii disco polo – przed nimi wcześniej nikomu się to nie udało. Najbardziej znane utwory Playboys to: „Lejde”, „Nasza Noc”, „Wchodzę na parkiet”, „Ile czekać mam” – cieszą się one ogromną popularnością w serwisie Youtube i nie tylko. Grupa wyróżnia się na tle innych zespołów disco polo, gdyż wykorzystuje na swoich koncertach żywe instrumenty. Energia i niepowtarzalna atmosfera to tylko słowa, którymi nie da się opisać tego co dzieje się na koncertach Playboys.

  Program Święta Warki 30.09.2017

  18:00 – Oficjalne otwarcie Święta Warki

  18:05 – CZADOMAN

  19:15 – REMFAZA

  20:30 – DE LUX

  21:45 – PLAYBOYS

  23.00 – PIĘKNI I MŁODZI

  24.00 – POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

  00:15 – Zakończenie Święta Warki

  Dodatkowe atrakcje:

  • Ogródek grillowy i piwny,
  • Wesołe miasteczko,
  • Dmuchańce,
  • Stoiska promocyjne.
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE