Więcej
  Strona głównaSportPływanieObóz letni w Beskidach

  Obóz letni w Beskidach

   

  OBÓZ LETNI

   

  UKS OLIMPIC Warka organizuje w dniach

  12 -24 sierpnia 2013 r.

  letni obóz sportowo- rekreacyjny

  w miejscowości Zawoja w Beskidach

   

   

  Miejsce pobytu – Zawoja jest górską miejscowością wypoczynkową w Beskidzie Wysokim położoną u stóp Babiej Góry – najwyższego szczytu Beskidów. Dom wypoczynkowy „Jodełka” położony w malowniczej, górskiej dolinie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z dostępem do rzeczki.

  Wyżywienie – kuchnia domowa – cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Posiłki obfite, dokładki bez ograniczeń. Przez całą dobę dostępny „kącik głodomora” (chleb, dżem, masło, pasztet, herbata lub kompot).

  CENA pobytu – 1.300 zł od osoby (dla Członków UKS OLIMPIC)

  1.400 zł od osoby (dla osób nie będących członkami Klubu).

  Cena obejmuje:

  – 12 noclegów

  całodzienne wyżywienie rozpoczęte obiadokolacją w dniu pierwszym, zakończone śniadaniem + prowiant w dniu ostatnim, codzienne treningi na basenie w Suchej Beskidzkiej;

  – atrakcje pobytowe: ogniska z pieczeniem kiełbasek, lekcje malowania na szkle, zabawa muzyczna „karaoke”, dyskoteki, zajęcia manualne („beskidzkie anioły”- zabawa z ciastem solnym, „eko-zabawki” z siana, spotkanie z rzeźbiarzem – malowanie figurek ptaszków beskidzkich, spotkanie z garncarzem – pokaz wykonywania naczyń z gliny, indywidualna praca na kole garncarskim), wycieczka piesza na szczyt Mosornego Gronia – punkt widokowy na pasmo Babiej Góry i inne.

  • DODATKOWE ATRAKCJE – Całodzienna wycieczka autokarowa w Pieniny. Wycieczka obejmuje zwiedzanie zamku w Niedzicy oraz spływ Dunajcem ze Sromowiec do Szczawnicy.

   

  Zapisy i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł –

   

  tel. 601 808 166 lub 601 808 167

  w terminie do 20 kwietnia 2013 r.

   

   

  Z A P R A S Z A M Y!!!!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE