TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeDworek na Długiej102. rocznica odzyskania Niepodległości

102. rocznica odzyskania Niepodległości

W najbliższą środę 11 listopada będziemy obchodzić 102. rocznicę jednego z najważniejszych wydarzeń w historii naszego kraju, kiedy to po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. W tym dniu powinniśmy uzmysłowić sobie wartość naszej Ojczyzny oraz docenić przodków, którzy walczyli o wolną Polskę. Tegoroczne obchody odbędą się w ograniczonej formule. Aby uczcić i upamiętnić to wydarzenie – w kościele św. Mikołaja Biskupa w Warce przy ulicy Farnej o godz. 11:00 odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny. Ze względu na panującą sytuację w kraju liczba uczestników jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w transmisji Mszy Świętej za pośrednictwem Facebooka, która dostępna będzie na fanpage parafii pw. Świętego Mikołaja Biskupa w Warce (link do fanpage- kliknij tutaj).

Ponadto, aby upamiętnić bohaterów walczących w imię Ojczyzny, placówki oświatowe z Miasta i Gminy Warka złożą kwiaty pod miejscami pamięci na terenie całego miasta.

Wspólnie uczcijmy Święto Niepodległości!

Wywieśmy flagi narodowe! 

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE