Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejDzieci też mogą grać w teatrze

  Dzieci też mogą grać w teatrze

  Jeśli ktoś myśli, że w Warce nie ma teatru to się myli. „Życie to jest teatr” pisał jeden z wielkich polskich bardów i nie trzeba wielkich scen i kurtyn żeby być aktorem. Trzeba chcieć, trzeba pracować i mieć odwagę zaprezentować się przed publicznością. Cechy, które można w sobie wykształcić „bawiąc się” w teatr na pewno przydadzą się w codziennym życiu i chociażby z tego powodu warto podjąć takie wyzwanie.

  Działający w „Dworku na Długiej” teatrzyk „nieDUŻY” prowadzony przez Annę Owczarczyk zaprasza dzieci do wspólnej zabawy przy tworzeniu baśniowych przedstawień w nowym roku artystycznym. Uczęszczając na zajęcia dzieci uczą się przede wszystkim kreatywnego myślenia i koncentracji jak również interpretacji tekstu i ćwiczenia pamięci. Równie ważne jest rozwijanie w nich wrażliwości i umiejętności ekspresji uczuć. Zapisy do 19 września.

  Dotychczasowe osiągnięcia teatrzyku takie jak zeszłoroczny spektakl „Straszne opowiastki” z „Kabaretu na jednej nodze” Wandy Chotomskiej oraz tegoroczne “Spełnione Marzenie malutkiej Czarownicy”, które obejrzało ponad 300 osób, niech będą zachętą dla wszystkich, którzy chcieliby być „pobawić się” w teatr i zostać małymi aktorami.

   

  Wiek uczestników:

  Szkoła podstawowa

  Cykl zajęć:

  4 x miesiąc (jedno spotkanie – 2h)

  Planowany termin zajęć:

  wtorki – godz. 16-18)

  Termin spotkania organizacyjnego:

  24.09 – godz. 17:00

  Prowadzący:

  Anna Owczarczyk

  Koszt zajęć:

  50zł / m-c

   

   

  Kontakt:

  Dworek na Długiej

  ul. Długa 3

  tel. +48 667 22 70

  dworek@dworek.warka.pl

  Teatrzyk dzieciecy - plakat zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE