Więcej
  Strona głównaInstytucjeKwadratowy Dzień Hotelarza w ZS w Warce

  Kwadratowy Dzień Hotelarza w ZS w Warce

  Dzień Hotelarza jest okazją do uhonorowania i docenienia pracy osób związanych z branżą hotelarską. Uczniowie technikum hotelarskiego Zespołu Szkół w Warce postanowili uczcić ten dzień w nietypowy sposób i zamiast tradycyjnych uroczystości szkolnych udali się do teatru „Kwadrat” na spektakl „Za jakie grzechy?”. Był to doskonały sposób na połączenie zabawy z rozwojem kulturalnym młodych adeptów branży hotelarskiej.

  „Dzięki temu wyjazdowi zyskaliśmy nowe spojrzenie na kwestie tolerancji i uprzedzeń oraz jakie wartości tak naprawdę są najważniejsze w życiu.” – powiedziała Anna Fabjańska, uczennica IV klasy hotelarskiej.

  Uczniowie mieli okazję docenić piękno teatru jako miejsca, w którym sztuka ożywa i przekazuje swoje przesłanie. Spektakl „Za jakie grzechy?” w humorystyczny sposób poruszał temat rodzinnych relacji oraz uprzedzeń na tle religii czy pochodzenia, który zmusił uczniów do głębszych przemyśleń na temat własnych wartości i postaw.  Dzięki bogatej fabule, ciekawym dialogom oraz doskonale zagranym rolom, spektakl dostarczył uczestnikom wiele emocji i refleksji.

  Mamy nadzieję, że takie wyjazdy staną się integralną częścią nauczania i na stałe zagoszczą w programie technikum hotelarskiego – mówią organizatorki wydarzenia, nauczycielki przedmiotów zawodowych z hotelarstwa: Aneta Wodzińska oraz Izabela Podworska.

  Zespół Szkół Warka

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE