Dworek pełen młodych artystów

Dworek pełen młodych artystów

2 października w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” rozpoczął się rok artystyczny 2017/2018. Przedstawiona oferta zajęć edukacyjnych cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. W zajęciach uczestniczy niemalże 200 osób! Dodatkowo w szkołach podstawowych na terenie gminy Warka „Dworek na Długiej” organizuje zajęcia nauki gry w szachy.

Dworek dzień w dzień rozbrzmiewa pierwszymi krokami w świecie muzyki, teatru czy plastyki. To dla niektórych dopiero początek drogi, jednak ciężka praca w połączeniu z prawdziwą pasją z pewnością dadzą wiele satysfakcji. Zajęcia wbrew pozorom nie są przeznaczone tylko dla dzieci – uczestniczą w nich także dorośli. Idąc za powiedzeniem „na naukę nigdy nie jest za późno” realizują swoje marzenia i rozwijają talenty.

Edukacja w Dworku to dla wielu osób bardzo dobry start – instruktorzy z dumą patrzą na swoich wychowanków, którzy realizują cele, które właśnie w tym miejscu sobie zamierzyli.

W bieżącym roku szkolnym „Dworek na Długiej” wprowadził nowoczesny internetowy system obsługi zajęć. Dzięki niemu można było dokonać zapisu przez internet logując się do platformy www.strefazajec.pl. Stworzone tam konto posłuży do lepszej komunikacji pomiędzy organizatorem zajęć, a uczestnikami.

Dziękujemy wszystkim, którzy rozpoczęli, bądź kontynuują swoją artystyczną przygodę z „Dworkiem”!

Dworek na Długiej

 

Udostępnij:
← Dajemy radę „z cukrzycą w szkole” Warsztaty florystyczne dla uczniów CKZiU →

Dodaj komentarz