Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejCiężkie walki pod Warką...

  Ciężkie walki pod Warką…

  Drugie spotkanie „Klubu Fantastyki i Gier” za nami. Frekwencja stabilna, rokująca i dająca nadzieję na świetlaną przyszłość. 🙂

  Założenia scenariusza wykonane. Klanom nie udało się zablokować ucieczki i dzielny pilot Locusta przedarł się przez zasadzkę (w 2 turach). Dowódca kierujący siłami klanów spowodował, iż Garnizon w stolicy został poinformowany, dowódcy już myślą jak się pozbyć najeźdźców…

  A na najbliższym spotkaniu 13 listopada (środa) o godzinie 17.00 przeniesiemy się na areny planety Solaris 7 gdzie dzielni wojownicy stoczą pojedynki 1 na 1.

  Wszystkich chętnych, od lat 10 do 110 zapraszamy, by zasiedli za sterami 20-100 tonowych maszyn i poprowadzili je ku zwycięstwu, na swą chwałę!!!

  Dworkowy „Klub Fantastyki i Gier” nie tylko battletechem żyje, dlatego też zapraszamy na kolejne spotkania wszystkich, którzy lubią gry planszowe. Jeśli masz ulubioną „planszówkę”, w domu zalega inny system bitewny, potrzebujesz partnera do karcianki… przyjdź, zaprezentuj swoją pasję i zaraź nią innych.

   

  Zobacz galerię zdjęć TU

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE