Więcej
  Strona głównaOrganizacjeStowarzyszenie W.A.R.K.A.Pierwszy portal o Warce - W.A.R.K.A. cz.12

  Pierwszy portal o Warce – W.A.R.K.A. cz.12

  Jeśli ktoś przeglądając strony dwóch wareckich portali informacyjnych zastanawia się, który z nich był tym pierwszym to pewnie trudno będzie mu uwierzyć, że już 10 lat temu Stowarzyszenie W.A.R.K.A. uruchomiło taki portal informacyjny i to przy współudziale osób zaangażowanych w te działające obecnie ;-).

  Tak można było przeczytać w gazecie „Nad Wisłą” 6 listopada 2003 roku w artykule pt. „Surfuj po Warce”:

  „Powoli rozkręca się w pełni profesjonalna strona internetowa o Warce. Jej twórcą jest Stowarzyszenie W.A.R.K.A. – organizacja społeczna której celem jest rozwój szeroko rozumianej kultury w Warce i okolicach.

  Strona ma być najszybszym lokalnym serwisem informacyjnym. Coś co wydarzyło się o 12:00 na naszej stronie może pojawić się już o 12:10. Takie są założenia. To czy uda się osiągnąć cel zależy od społecznego zaangażowania wielu ludzi. System w jakim został przygotowany portal pozwala na aktualizację w bardzo prosty sposób, szerokiej grupie uprawnionych osób  – w tym tkwi nasza siła i przewaga nad innymi lokalnymi stronami. Nie wiesz gdzie iść wieczorem? Nie wiesz jaki film grają w kinie i o czym on jest? Nie wiesz o której zaczyna się mecz siatkówki, piłki nożnej czy piłki halowej? Nie wiesz czy w muzeum jest jakaś wystawa? Teraz odpowiedzi na wszystkie tego typu pytania będą w jednym miejscu – na nowej stronie o Warce.”

  Portal przy społecznym zaangażowaniu tworzących go ludzi działał kilka lat informując mieszkańców Warki i okolic o najważniejszych wydarzeniach lokalnych…

  Przypomnijmy, w tym roku przypada rocznica 10-lecia działalności Stowarzyszenia W.A.R.K.A. i z tej właśnie okazji przypominamy inicjatywy podejmowane przez organizację pozarządową.

  Info W.A.R.K.A.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE