WLH

3 lata razem! Jest listopadowy Kurier Warecki!

Jest już nowy, listopadowy numer Kuriera Wareckiego… Zachęcamy do czytania na stronie www.kurierwarecki.pl lub do sięgnięcia po warecki miesięcznik w kilkudziesięciu miejscach dystrybucyjnych (m.in. Dworek na Długiej, Urząd, ZUK…). Dzień dobry Drodzy Czytelnicy, jeżeli sądzicie, że będzie o

(czytaj więcej...)
Ruszają zapisy do WLH

Centrum Sportu i Rekreacji w Warce zaprasza miłośników piłki nożnej do udziału w Wareckiej Lidze Halowej. Start 22 edycji planowany jest na połowę października. Spotkanie organizacyjne kapitanów, przedstawicieli zainteresowanych drużyn odbędzie się 29 września o godz.

Podsumowanie 15 kolejki WLH

W minioną niedzielę 3 marca w CeSiR Warka rozegrano 15 kolejkę Wareckiej Ligi Halowej. Najciekawszym spotkaniem kolejki był mecz DESO – KONKRET. Po pierwszej połowie meczu na własne życzenie przegrywała  drużyna DESO. Z powodu braku komunikacji

Ruszyła II runda WLH

Po krótkiej przerwie rozgrywki wznowili zawodnicy Wareckiej Ligi Halowej. W miniony weekend rozegrano dwie kolejki II rundy WLH. Emocji nie brakowało. W najciekawszych spotkaniach Blues remisuje z Browarem 2:2, a Konkret wygrywa z Nadstalem 7:2. Renesans

Podsumowanie I rundy WLH

Jedenasta kolejka zakończyła pierwszą rundę rozgrywek Wareckiej Ligi Halowej. Na czele tabeli BROWAR WARKA, tuż za liderem NADSTAL. W niedzielnych spotkaniach dwie niespodzianki. Młodzi zawodnicy  NADSTAL U19 pewnie pokonali drużynę ALBICELESTES CALVARIA (6 : 1), a

GIZA remisuje z BROWAREM !

Mecze dziesiątej kolejki zaskoczyły wszystkich. Niepokonany od dłuższego czasu Browar Warka remisuje z Gizą, a zeszłoroczny mistrz Konkret przegrywa z beniaminkiem Victorią! W sobotę 19 stycznia rozegrano przełożone mecze. W pierwszym spotkaniu BROWAR WARKA nie bez

Podsumowanie 9 kolejki WLH

Dziewiąta kolejka Wareckiej Ligi Halowej była jak dotąd jedną z najbardziej emocjonujących.  Zespoły walczyły do końca, a bramki rozstrzygające spotkania wpadały w ostatnich sekundach meczów. W pierwszym spotkaniu kolejki  BLUES  osłabiony z powodu braku jednego  z

Wyniki VII kolejki Wareckiej Ligi Halowej

Siódma kolejka Wareckiej Ligi Halowej za nami. Na czele tabeli wciąż Browar Warka, a tuż za nim Konkret.   Wyniki niedzielnych spotkań: 16.12.2012 – VII kolejka KLUB 13 3 : 10 DESO DESO JUNIOR 4 :

Wyniki VI kolejki Wareckiej Ligi Halowej oraz zapowiedź VII kolejki

Za nami VI kolejka Wareckiej Ligi Halowej. Niepokonany dotąd Browar zostaje zatrzymany przez drużynę NADSTALU, a pierwsze punkty w rozgrywkach zdobywa w końcu DESO JUNIOR. W dwóch pierwszych spotkaniach kolejki padły remisy. W meczu Deso vs.

VI kolejka Wareckiej Ligi Halowej w CeSiR

Zapraszamy na mecze VI kolejki Wareckiej Ligi Halowej w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Harmonogram meczów – 9.12.2012 / niedziela /: godz. 15:00   DESO : ALBICELESTES CALVARIA godz. 15:50   GIZA : BLUES godz.