Co za Finał! WARKA pobiła kolejny rekord!

Co za rekord! Po raz kolejny, rok po roku wzrost o prawie 30%! Warecki sztab WOŚP zebrał na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych kwotę 85.289,73zł! To nie jest jeszcze ostateczna kwota gdyż trwają licytacje. Jednak

(czytaj więcej...)
Warecka Liga Halowa w grze

Od listopada 10 zespołów walczy o mistrzostwo Wareckiej Ligi Halowej. Rywalizacja w ostatnim czasie nabrała tępa. Za nami 6 kolejek WLH! Co tydzień w sobotnie lub niedzielne popołudnia w hali CeSiR rozgrywane są mecze Wareckiej Ligi

Jest już świąteczny numer Kuriera Wareckiego!

Jest już świąteczny, grudniowy numer Kuriera Wareckiego… Zachęcamy do czytania na stronie www.kurierwarecki.pl lub do sięgnięcia po warecki miesięcznik w kilkudziesięciu miejscach dystrybucyjnych (m.in. Dworek na Długiej, Urząd, ZUK…). Dzień dobry Szkiełko było małe. Czerwone. Starannie oszlifowane i

3 lata razem! Jest listopadowy Kurier Warecki!

Jest już nowy, listopadowy numer Kuriera Wareckiego… Zachęcamy do czytania na stronie www.kurierwarecki.pl lub do sięgnięcia po warecki miesięcznik w kilkudziesięciu miejscach dystrybucyjnych (m.in. Dworek na Długiej, Urząd, ZUK…). Dzień dobry Drodzy Czytelnicy, jeżeli sądzicie, że będzie o

Ruszają zapisy do WLH

Centrum Sportu i Rekreacji w Warce zaprasza miłośników piłki nożnej do udziału w Wareckiej Lidze Halowej. Start 22 edycji planowany jest na połowę października. Spotkanie organizacyjne kapitanów, przedstawicieli zainteresowanych drużyn odbędzie się 29 września o godz.

Podsumowanie 15 kolejki WLH

W minioną niedzielę 3 marca w CeSiR Warka rozegrano 15 kolejkę Wareckiej Ligi Halowej. Najciekawszym spotkaniem kolejki był mecz DESO – KONKRET. Po pierwszej połowie meczu na własne życzenie przegrywała  drużyna DESO. Z powodu braku komunikacji

Ruszyła II runda WLH

Po krótkiej przerwie rozgrywki wznowili zawodnicy Wareckiej Ligi Halowej. W miniony weekend rozegrano dwie kolejki II rundy WLH. Emocji nie brakowało. W najciekawszych spotkaniach Blues remisuje z Browarem 2:2, a Konkret wygrywa z Nadstalem 7:2. Renesans

Podsumowanie I rundy WLH

Jedenasta kolejka zakończyła pierwszą rundę rozgrywek Wareckiej Ligi Halowej. Na czele tabeli BROWAR WARKA, tuż za liderem NADSTAL. W niedzielnych spotkaniach dwie niespodzianki. Młodzi zawodnicy  NADSTAL U19 pewnie pokonali drużynę ALBICELESTES CALVARIA (6 : 1), a

GIZA remisuje z BROWAREM !

Mecze dziesiątej kolejki zaskoczyły wszystkich. Niepokonany od dłuższego czasu Browar Warka remisuje z Gizą, a zeszłoroczny mistrz Konkret przegrywa z beniaminkiem Victorią! W sobotę 19 stycznia rozegrano przełożone mecze. W pierwszym spotkaniu BROWAR WARKA nie bez

Podsumowanie 9 kolejki WLH

Dziewiąta kolejka Wareckiej Ligi Halowej była jak dotąd jedną z najbardziej emocjonujących.  Zespoły walczyły do końca, a bramki rozstrzygające spotkania wpadały w ostatnich sekundach meczów. W pierwszym spotkaniu kolejki  BLUES  osłabiony z powodu braku jednego  z